Vzdělání a praxe

 

Tři roky jsem pracovala na jednotce intenzivní péče popáleninové medicíny, kde jsem si začala uvědomovat, jak veliký má vliv psychika na život a zotavovací proces pacienta. Od té doby mne začala zajímat psychosomatika. Vystudovala jsem sociální pedagogiku, poté teologický seminář v oboru pastorační asistent a Sociální a pastorační práci na Karlově univerzitě. Po mateřské jsem tři roky pracovala v Berounském rehabilitačním centru na oddělení ergoterapie. Práce s pacienty po různých nemocích, úrazech a jiných traumatech mne vedla k vstupu do tříletého výcviku Somatic experiencing. Během této doby jsem současně absolvovala dvouletý akreditovaný výcvik Arteterapie. Od začátku roku 2016 pracuji jako poradce v oblasti traumatu, psychosomatický a pastorační poradce. V roce 2019 jsem nastoupila do dálkového magisterského programu FHS UK Supervize a řízení sociálních a zdravotnických organizací, kde jsem úspěšně absolvovala v roce 2022. Od 2021 vedu supervize zaměřené na pastorační pole (kazatelé, pastorační pracovníci a kaplani), na zdravotnictví a sociální organizace. 

Pozice: člen předsednictva Asociace Somatic experiencing ČR (ASE), člen zastupitelské rady organizace Lomikámen z.ú (péče o lidi s duševním onemocněním) a člen poradenského centra 13ka.

Další vzdělání:  Workshop "Trauma u dětí" - Maggie Kline (2016, 2017)        Postadvanced seminář na téma "Disociace" od Itty Wiedenman    Intensive training in treating dissociative disorders - Kathy Steele v Londýně (9-12 2018), EmotionAid (2021), EmotionAid pro facilitátory (2022) 

Těším se s Vámi na setkání 

Vytvořte si webové stránky zdarma!